Home » Rezultate școlare

Rezultate școlare

Nume și prenume   Disciplina    Clasa    Profesor coordonator  Competiție Premiul Observații
Laiu Florin Emanuel Informatică XID Goga Elena Olimpiada Națională de Informatică 2017 Mențiune MEN Medalie de argint
Săvoiu Valentin Marian Informatică XIA Popescu Sanda Olimpiada Națională de Informatică 2017 Mențiune Medalie de bronz
Popescu Octavian Daniel Informatică XIIA Popescu Sanda Olimpiada Națională de Informatică 2017 Mențiune Medalie de bronz
Ușurelu Florian Robert Informatică XA Nodea Eugen Olimpiada Națională de Informatică 2017 Mențiune Medalie de bronz
Codreanu Cătălin Informatică IXA Nodea Eugen Olimpiada Națională de Informatică 2017 Mențiune Medalie de bronz
Țîr Vlad Ioan Informatică IXA Nodea Eugen Olimpiada Națională de Informatică 2017 Mențiune Medalie de bronz
Vîlcu Eric Informatică IXC Nodea Gabriela Olimpiada Națională de Informatică 2017 Mențiune Medalie de bronz
Abrudan Maria Alexandra Geografie XB Zaharia Vasile Olimpiada Națională de Geografie 2017 Premiu Special
Mihai Mirela Elisabeta Limba și literatura română IXE Roată Elena Olimpiada Națională de Limba și Literatura Română 2017 Premiu Special
Ciurea Elena Alexandra Limba și literatura română VIB Goanță Cristina Olimpiada Națională de Limba și Literatura Română 2017 Premiu Special
Oros Karina Limba franceză VIIIB Stoian Loredana Olimpiada Națională de Limba Franceză2017   Mențiune ISJ Suceava
Homescu Andreea Limba italiană XIII Vîlceanu Daniela Olimpiada Națională de Limba Italiană 2017 Mențiune Specială
Prejneanu Maria Francesca Limba italiană XF Giugiuc Ciprian Olimpiada Națională de Limba Italiană 2017 Premiu Special
Rădoi Adela Chimie XIE Teoteoi Elena Valeria Olimpiada Națională de Chimie2017 Manțiune specială
Ișfan Alexandru Ștefan Matematică VIB Bunget Mihai Olimpiada Națională de Matematică 2017 Mențiune Medalie de argint
Ișfan Alexandru Ștefan Fizică VIB Dănău Rodica Olimpiada Națională de Fizică 2017 II Medalie de aur SRF
Țîr Vlad Ioan Fizică IXA Dănău Rodica Olimpiada Națională de Fizică 2017 Mențiune Medalie de aur SRF
Cojocaru Cosmin Adrian Fizică XIB Dănău Rodica Olimpiada Națională de Fizică 2017 Mențiune Medalie de bronz SRF
Moța Theona Maria Istorie IXG Mărăcine Claudiu Olimpiada Națională de Istorie 2017 II
Stroe Geană Iulia Limba engleză XIIH Bunăiașu Roxana Olimpiada Națională de Limba Engleză 2017 I
Frătița David Limba germană B2 XIA Burtea Protesoiu Gabriela Olimpiada Națională de Limba Germană 2017 I Locul I Proiect
Dragotă Diana Andreea Limba germană A2 XB Scorțanu Lili Olimpiada Națională de Limba Germană 2017 I Locul I Proiect
Mărgeloiu Andrei Informatică XIIA Nodea Eugen Olimpiada Națională de Informatică 2016 Prima mențiune MENCS Medalie de aur
Chițan Rafael Informatică VIA Popescu Sanda Olimpiada Națională de Informatică 2016 Mențiune Medalie de bronz
Ciurea Marius Informatică XB Dabelea Oana Olimpiada Națională de Informatică 2016 Mențiune Medalie de bronz
Pațica Andreea Informatică IXA Nodea Eugen Olimpiada Națională de Informatică 2016 Mențiune Medalie de bronz
Soare Mihai Matematică IXB Bunget Mihai Olimpiada Națională de Matematică 2016 Medalie de bronz
Prejbeanu Maria Limba italiană IXF Giugiuc Ciprian Olimpiada Națională de Limba Italiană 2016 III
Tilea Andrei Fizică VIB Dănău Rodica Olimpiada Națională de Fizică 2016 Mențiune
Țîr Vlad Fizică VIIIB Țigănele Mihaela Olimpiada Națională de Fizică 2016 Mențiune
Izvercianu Mihaela Limba germană XID Protesoiu Gabriela Olimpiada Națională de Limba Germană 2016 I Proiect
Dobrițoiu Daria Limba germană XIIG Scorțanu Lili Olimpiada Națională de Limba Germană 2016 III Premiu special proiect
Muscă Minas Gabriel Limba germană XIG Protesoiu Gabriela Olimpiada Națională de Limba Germană 2016 Mențiune Proiect
Stroie Geană Iulia Limba engleză XIH Bunăiașu Roxana Olimpiada Națională de Limba Engleză 2016 Mențiune
Dijmărescu Daniel VIIIA Educație tehnologică Ecobescu Daniela Olimpiada Națională de Educație Tehnologică 2016 Premiu Special MENCS
Burlica Ștefania IXA Istorie Mărăcine Claudiu Olimpiada Națională de Istorie 2016 Mențiune
Abrudan Maria IXB Geografie Zaharia Vasile Olimpiada Națională de Geografie 2016 Mențiune
Grigorescu Alexandru XA Geografie Zaharia Vasile Olimpiada Națională de Geografie 2016 Premiu special
Popescu Tudor Ioan XIIA Geografie Zaharia Vasile Olimpiada Națională de Geografie 2016 Premiu special
Ișfan Ioana Patricia XIIA Științe Dănău Rodica Teoteoi Valeria Anton Camelia Zaharia Vasile Olimpiada Interdisciplinară ”Științele Pământului” 2016 Mențiune specială
Mărgeloiu Andrei Informatică XIIA Nodea Eugen Info Oltenia 2016 II Locul I echipaj
Dabelea Ioana Informatică VIIA Popescu Sanda Dabelea Oana Info Oltenia 2016 II
Săvoiu Valentin Informatică XA Popescu Sanda Info Oltenia 2016 III Locul II echipaj-punctaj maxim
Popescu George Informatică XIIA Nodea Eugen Info Oltenia 2016 III Locul III echipaj
Deaconu Valentin Informatică XIB Dabelea Oana Info Oltenia 2016 Mențiune Locul I echipaj
Popescu Octavian Informatică XIA Popescu Sanda Info Oltenia 2016 Premiu Special Locul III echipaj
Pațica Alexandra Informatică IXB Nodea Eugen Info Oltenia 2016 Premiu Special
Stoichițescu Maria Informatică IXB Nodea Eugen Info Oltenia 2016 Premiu Special Locul II echipaj-punctaj maxim
Chițan Rafael Informatică VIA Popescu Sanda Info Oltenia 2016 Premiu Special
Călugăru Dumitru Chimie XIIB Teoteoi Valeria Olimpiada Națională 2015 I Primul calificat în lotul lărgit
Călugăru Dumitru Chimie XIIB Teoteoi Valeria Olimpiada Internațională de Chimie Hanoi Medalie de argint 20-30 iulie 2014
Călugăru Dumitru Chimie XIIB Teoteoi Valeria Concurs Internațional de chimie Moscova Medalie de aur 11-17 mai 2014
Andrei Mărgeloiu Informatică XIA Nodea Eugen Olimpiada Națională 2015 II Medalia de aur
Comăneci Andrei Matematică XIIA Tașcău Dorin Dan Olimpiada Națională 2015 Mențiune Medalie de aur
Frătița David Limba germană IXA Burtea – Protesoiu Gabriela Olimpiada Națională 2015 II+Mențiune proiect
Țîr Vlad Ioan Fizică VIIA Țigănele Mihaela Ana Olimpiada Națională 2015 Mențiune
Radu Adrian Mihai Fizică   XIA Dănău Rodica Olimpiada Națională 2015 Mențiune Medalie de argint
Comăneci Andre Informatică XIIA Nodea Eugen Olimpiada Națională 2015 Mențiune Medalie de argint
Cernăianu Mihai Informatică XA Popescu Sanda Olimpiada Națională 2015 Mențiune Medalie de argint
Săvoiu Valentin Informatică IXA Popescu Sanda Olimpiada Națională 2015 Mențiune Medalie de bronz
Știucă Roxana Informatică IXB Dabelea Oana Olimpiada Națională 2015 Mențiune Medalie de bronz
Encescu Mihai Theodor TIC XA Popescu Sanda Olimpiada Națională 2015 Mențiune Medalie de bronz
Ișfan Ioana Patricia Chimie XIA Teoteoi Valeria Olimpiada Națională 2015 Mențiune Specială
Tecșa Vladimir Chimie XA Teoteoi Valeria Olimpiada Națională 2015 Mențiune Specială
Mitrea Cristian Limba și literatura română VA Giurgiulescu Irina Olimpiada Națională 2015 Mențiune Specială
Isverniceanu Mihaela Limba germană IXA Burtea – Protesoiu Gabriela Olimpiada Națională 2015 Mențiune
Dobrițoiu Daria Limba germană IXA Scorțanu Lili Olimpiada Națională 2015 Mențiune
Vînturiș Alina Camelia Limba franceză VIIIA Stoian Loredana Olimpiada Națională 2015 Mențiune specială
Ișfan Ioana Patricia Științe XIA Teoteoi Valeria; Dănău Rodica; Anton Camelia; Zaharia Vasile Științele Pământului 2015 Mențiune specială
Radu Adrian Mihai Științe XIA Teoteoi Valeria; Dănău Rodica; Anton Camelia; Zaharia Vasile Științele Pământului 2015 Mențiune specială
Tuvene Alexia Geografie VIA Stângă Vasile Concurs Național ”Terra” 2015 III
Dabelea Ioana Viviana Informatică VA Popescu Sanda; Dabelea Oana Olimpiada Națională 2014 Mențiune Medalie de bronz
Tuvene Alexia Geografie VA Stângă Vasile Concurs Național ”Terra” 2014 Mențiune