
Felicitări elevului nostru, Vlad-Andrei Florescu (5C), pentru rezultatul deosebit, Premiul I, obținut la Concursul județean „Orpheus”, ediția a XX-a — instrumentul Pian!
Felicitări și mulțumiri domnului profesor coordonator Florin Berculescu (Liceul de Arte „Constantin Brăiloiu”)!




_________________________
CNTV –Școală Media



_________________________
_________________________
_________________________


